Posjet predstavi i radionici "Četiri godišnja doba" 17.05.2018.

svibnja 21, 2018

Starija i srednja vrtićka skupina su, u sklopu cjelogodišnjeg projekta “Kazalište”, posjetili Zagrebačko kazalište lutaka i pogledali predstavu “Četiri godišnja doba”. Nakon predstave djeca su sudjelovala u kreativnoj radionici izrade lutaka.

   

Priča o četiri godišnja doba poučava o važnosti dobrote i skromnosti te o čudima koja se događaju kada silama prirode djevojčica pristupi neiskvarena srca. Kad dobrodušna sirotica Iskra, sluškinja na imanju nimalo dobrodušne gospođe Žofe i njezine zlobne kćeri Lede, od svojih gazdarica dobije neispunjiv zadatak, neočekivan i posve neobičan prijatelj pomoći će da ga ispuni. Iskra će, a i svi mi, pritom saznati odgovor na ranije postavljena pitanja na nevjerojatnome mjestu – na dvoru četiriju moćnih bića, Godišnjih doba.

Dan otvorenih vrata (petak 25. svibnja)Posjet vatrogasaca