Kazalište "Budilica"

prosinca 19, 2018
Svaki put se jako veselimo suradnji s Kazalištem „Budilica“, koje nam je i ovoga puta priredilo kvalitetnu, glazbeno-scenski raskošnu i bajkovitu predstavu naziva „Božićni san male Ane“.

Mala Ana, glavni lik priče, prikazana je kao romantična zasanjana djevojčica, koja promatra zvijezde i mašta. U svojoj mašti kreće na put nebom, u pratnji svog anđela čuvara. Na svom putu susreće Sunce, Mjesec, zvjezdice i zvijezdu repaticu koja ju odvodi do štalice.
Uz prigodnu glazbu i štapne lutke djeca su pratila putovanje djevojčice Ane koje je bilo protkano motivima Božića. Djeci su se naročito svidjele lutke anđela i pahuljica koje su na kraju predstave imali priliku samostalno uzeti u ruke i zajednički plesati uz glazbu iz predstave.

            

Od Kazališta „Budilica“ djeca su dobila na poklon slikovnicu „Božićni san male Ane“, prema kojoj je nastala ova predstava. Slikovnica nam je odlično poslužila za različite aktivnosti u kojima su djeca mogla iskazati svoje doživljaje nakon predstave.
Veliko hvala Kazalištu “Budilica”, veselimo se ponovnoj suradnji!
Božićni vlakBožićna čestitka